Yeni Yılda Yeni Umutlara
31 Aralık 2021

Her başlangıç, umudu da beraberinde taşır.
Yeni bir gün ile başlayan yeni bir yıl da umutlarımız, beklentilerimiz, geleceğe dair güzel temennilerimiz için bir tohum gibidir.
2021'in üzüntüleri, gözyaşları, olumsuzluklarını geride bırakırken 2022'de daha çok sevinç, daha çok iyilik, daha çok sevgi bekliyoruz.
Son iki yıldır yaşadığımız salgın süreci hepimiz çok etkiledi ve çok üzücü olaylar kayıplar yaşadık. Sağlık camiamızda da kayıplarımız olmasına rağmen, sürekli hastalarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet vermenin çabasındaydık, yine bu çaba ve azimle hizmet vermeye devam edeceğiz. Temennimiz 2022' de salgın sebebiyle kayıp yaşamamak.
Salgın haricinde yaşadığımız üzücü olaylardan birisi de sağlık personeline uygulanan şiddetti maalesef. Her alanda karşı olduğumuz şiddetin 2022' de artık son bulması diğer bir temennimiz.
2022 yılının Ülkemize ve dünyaya iyilikler, güzellikler getirmesi dileğiyle; sağlık personelimiz başta olmak üzere bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmelerini diliyorum.
Uzm. Dr. Serhat Korkmaz
Sağlık Müdürü